Brīvdienas tuvinieku lokā: kolekcija visai ģimenei
Noskaņojieties uz vieglumu, komfortu un omulības pārpilnu ziemas modi, kur dominē mirdzums un auduma faktūru daudzveidība. Kolekcija "Ziemas brīvdienas" palīdzēs palūkoties no pavisam cita skatupunkta uz ikdienas stilu!
Rūpējoties par mammu: jaunums 14.
katalogā
Grūtniecība – tie ir deviņi uztraukuma, atklājumu un ... pastāvīgas garderobes maiņas mēneši! Augošais vēderiņš ievieš maina topošās māmiņas domas par komfortu. Vispiemērotākais risinājums viņai - praktiska trikotāža topošajām māmiņām, kas ir jau pieejama Faberlic katalogā.
Всего товаров 16
Stilīgi eksperimenti: jaunums 13.
katalogā
Bērnu kolekcija Street Couture piedāvā mazajiem modes cienītājiem absolūtu izvēles brīvību. Apvienojiet nesavienojamo, parādiet sevi visā krāšņumā un piesaistiet garāmgājēju uzmanību!
Всего товаров 20
Perfektai pašbildei: jaunums 13.
katalogā
Veiksmīgas bildes garantija – pareiza bāze. Pašbilžu jeb selfiju meistariem labi zinām, kā radīt veselīgu sejas ādas krāsu, piešķirt maigu sārtumu un nodrošināt veiksmīgu gaismas un ēnu rotaļu šeit un tagad! Sagaidiet #Beauty Box līnijas jauno produktu - tonālo Blur krēmu.
Artikuls:6119, 6120, 6129
8.99 EUR
5.39 EUR
Всего товаров 1
Modes dāmām un saldummīlēm: jaunums 13.
katalogā
Jaunais augļu-gaedēžu aromāts palīdzēs izbaudīt Modes Nedēļas laikā valdošo neaizmirstamo atmosfēru – parfimērijas ūdens #BoomCouture ar kazeņu, meža un dārza zemeņu košajām notis rada veselu emociju vētru!
21.59 EUR
12.59 EUR
Всего товаров 1
5 stundu noturība: jaunums 13.
katalogā
Noturīga krāsa, kas nerada diskomfortu? Tas ir viegli, ja lūpu krāsas sastāvā ir iekļauts dabīgo vasku komplekss un maigi pigmenti. Jaunajā katalogā - lūpu krāsa "Noturīgs skūpsts".
Artikuls:4640, 4641, 4643-4647
7.19 EUR
4.49 EUR
Всего товаров 1
Izmēģini ogu duetu: jaunums 13.
katalogā
Nogatavojušos upeņu un kazeņu aromāts – prieks saldummīļiem, bet sastāvā iekļautie vitamīni baro ādu: universāls palīgs cīņā par ādas skaistumu. Sagaidiet jaunos produktus no Vitamania līnijas, kas ir tik koši un bezrūpīgi, kā svētdienas rīts brīvā dabā!
Всего товаров 6
Pieskarieties sapnim!
Jaunums 16.
katalogā
Samtaini maiga zaigošana, grezns metallic spīdums un grezns pirmā sniega mirdzums – meklē visas efektīga mirdzuma šķautnes SkyLine līnijas jaunajos produktos. Gliteri un acu ēnas mainīs Tavu priekšstatu par vakara grimu!
Ielas balss: jaunums 13.
katalogā
Ar jauno Street Couture kolekciju ir tik viegli justies kā zvaigznei. Vienkāršas konstrukcijas plus izsmalcinātas detaļas – ultramodernu apģērbu recepte, kas veidota street-couture stilā. 
Всего товаров 20
Drosmīgs metālisks mirdzums: jaunums 13.
katalogā
Street Couture mode izmanto vispārdrošākos pilsētas subkultūru paņēmienus un pārvērš tos stilīgos akcentos – kniedes, jostas un ķēdes vairs neizraisa šoku un sāk valdzināt!
Всего товаров 8
Spilgts uznāciens: jaunums 13.
katalogā
Rudenīgs papildinājums #BeautyBox līnijā, kuru piedāvā populārā modes blogere Maša Vej – skropstu tuša perfektai skropstu atdalīšanai un moderni nagu lakas toņi. Pievērsiet uzmanību acīm un rokām: kombinējiet jaunākās modes tendence3s ar vienmēr aktuālo klasiku.
Artikuls:7210, 7238, 7239, 7288, 7289, 7292-7294, 7298,...
3.99 EUR
2.89 EUR
7.19 EUR
4.49 EUR
Всего товаров 2
Maigs duets, elegants trio!
Jaunums 13.
katalogā
Faberlic kopā ar parfimēri Evelīnu Bulanžē izstrādājis "konstruktoru", kur monoaromāti harmoniski izskan duetā vai trio, citam ar citu savienojoties skaistā kompozīcijā.
10.79 EUR
7.19 EUR
10.79 EUR
7.19 EUR
Всего товаров 3
Atgriežamies vasarā!
Jaunums 13.
katalogā
Vitamīnu lādiņš, žilbinošas saules gaismas un sulīgu augļu deva – Vitamania līnijas jaunie produkti ieradušies taisnā ceļā no karstajām tropu zemēm! Mango padara ādu maigu un samtainu, bet papaija mitrina un tonizē.
Всего товаров 6